UWAGA! Dołącz do nowej grupy Biskupiec - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

58-latek zatrzymany za ostrzelanie przystanku autobusowego w Olsztynie


Policjanci z Olsztyna zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany jest o zniszczenie wiaty przystankowej przy ul. Lubelskiej. Sprawca, 58-letni mężczyzna, ostrzelał szklane elementy konstrukcji przy użyciu broni pneumatycznej. Straty poniesione przez miasto wyniosły blisko 2 000 zł, a zatrzymany przyznał się do popełnienia czynu.

Do incydentu doszło przy przystanku autobusowym w Olsztynie, gdzie mężczyzna używał wiatrówki do strzelania w szyby wiaty. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu szybko podjęli działania, aby ustalić tożsamość sprawcy i zabezpieczyć dowody.

Jak się okazało, mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu, gdzie policjanci znaleźli również broń, z której strzelał. Zatrzymany usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i przyznał się do winy, co ułatwiło policji dalsze postępowanie w tej sprawie.

Źródło: Policja Olsztyn


Oceń: 58-latek zatrzymany za ostrzelanie przystanku autobusowego w Olsztynie

Średnia ocena:4.75 Liczba ocen:15


Zobacz Także